SLAP workshop v Košiciach! Ako si vytvoriť akčný plán pre vaše podnikanie a posunúť sa k cieľom, ktoré chcete dosiahnuť?

Novinky Príležitosti

Pridajte sa k nám na dynamický 3-hodinový workshop a odíďte s 12-mesačným AKČNÝM plánom na dosiahnutie vašich cieľov v oblasti malého podnikania.

Kedy a kde: 15. 6. 10.00-13.00 Košice

Workshop v angličtine bude tlmočený do slovenčiny.

Lístky v hodnote 10€ si môžete kúpiť na tomto odkaze.

Kto je Carissa Reiniger?

CEO Silver Lining, nesmierne dynamická ženská líderka, ktorá získala najvyššie impaktové ocenenie spomedzi viac ako 35000 CEO z najúšpešnejších firiem z celého sveta. Fantastická rečníčka vás prevedie 3-hodinovým návodom, ako si vytvoriť akčný plán pre vaše podnikanie a posunúť sa k cieľom, ktoré chcete dosiahnuť. Silver Lining, ktorý vedie, pomáha rásť viac ako 14000 malým podnikom na celom svete.

Kto je Silver Lining?

Všetko, čo robíme, je predovšetkým pre malé podnikanie. Spoločnosť Silver Lining sa zaviazala používať špičkovú technológiu, používať najnovšie vedecké poznatky o zmene správania a moderný tím na vytváranie najlepších možných riešení, ktoré spĺňajú skutočné potreby dnešných vlastníkov malých podnikov.
Každá jedna vec, ktorú navrhneme, či už je to nový produkt, nový program alebo jednoduchá funkcia, je kontrolovaná v súlade so záväzkom našej spoločnosti mať malé podnikanie na prvom mieste.
Veríme, že podnikanie je nástroj spravodlivosti. Sme odhodlaní využiť naše podnikanie na vytvorenie skutočnej zmeny pre jednotlivých vlastníkov malých podnikov a globálnu ekonomiku.