Open call 24/02/20

Vytvor nezabudnuteľné zážitky // T-Labs

O workshope

Poznáš ten pocit, keď sa vrátiš z dovolenky a je z teba úplne iný človek? Zmenil ti niekto na tvojich cestách pohľad na život? Meníme sa kvôli tomu, čo zažívame. Ak chceš zanechať podobný pocit v ľuďoch, ktorí navštívia tvoje mesto, máme tu pre teba tento workshop.

Osvoj si metódu co-creation, ktorá ti pomôže vytvoriť súčasný turistický produkt alebo službu. Nauč sa pracovať v tíme, rozhodovať, efektívne otestovať nápad a tvorivo riešiť problémy či príležitosti a úspešne komunikovať. Workshop T-Labs v rámci projektu Transformačný turizmus v Európskych hlavných mestách kultúry sa uskutoční od 10. – 12. marca v Kasárňach/Kulturparku.

Workshop povedie zahraničná expertka na cestovný ruch, ktorá ti pomôže ujasniť si, ako sa vytvárajú nezabudnuteľné zážitky. Našim cieľom je, aby si si z workshopu odniesol/la vedomosti, ktoré potom aplikuješ pri vytváraní vlastného business modelu pre tvoj produkt či službu v cestovnom ruchu.

Program je v angličtine, vstup naň je bezplatný, no kapacity sú obmedzené, preto sa prihlás čím skôr. Z kandidátov vyberieme 30 účastníkov. Na jeho konci získaš certifikát o úspešnom ovládání co-creation metódy. Účastníci, ktorých produkt či služba bude vybraná do finálneho itineráru získajú zdarma propagáciu od medzinárodných blogerov.

Zanechaj aj ty cez svoj produkt alebo službu nezabudnuteľný zážitok v návštevníkoch. Prihlás sa do 24. februára vyplnením tohto formuláru.

Je to pre teba?

Ak máš záujem prezentovať našu kultúru, umenie, gastronómiu tým, ktorí ju nepoznajú a zároveň chceš spoznať nových ľudí z rôznych kultúr a krajín, prihlás sa! Je to šanca ukázať, ako to funguje v tvojej komunite, ponúknuť svoje služby v cestovnom ruchu, inovovať ich a predstaviť svoje jedinečné hobby či remeslo.

Čo je cieľom?

Cieľom T-Labs je:

 • vytvoriť spoločný produkt cestovného ruchu so zameraním na transformatívny zážitok;
 • rozvíjať a zlepšovať osobnostné zručnosti (tímová práca, zmysel pre iniciatívu, riešenie problémov, kritické myslenie atď.);
 • vytvoriť platformu a network v oblasti cestovného ruchu na lokálnej a medzinárodnej úrovni;
 • zmapovať zdroje, produkty, služby, aktivity a zážitky týkajúce sa hlavne kultúrneho, prírodného a gastronomického dedičstva, wellnessu a športu;
 • vytvoriť tzv. odrazový mostík pre otvorenú diskusiu a budúce plánovanie a smerovanie rozvoja cestovného ruchu.

Lektorka

Simona Polli je expertkou na rozvoj produktov cestovného ruchu, destinačný marketing a manažment cestovného ruchu z Talianska. Jej bohaté 10-ročné skúsenosti z oblasti cestovného ruchu zahŕňajú prácu a konzultáciu produktov pre cestovateľov v destináciách ako Austrália, Nový Zéland, Polynézia či Fiji. V súčasnosti sa zameriava na destinačný marketing, tvorbu produktov cestovného ruchu a na manažment podujatí a hlavne dobrodružný, zodpovedný a transformatívny cestovný ruch.

Timeline

 • Deadline na prihlásenie: 24. február
 • Výber účastníkov: 2. marec
 • Workshop T-Labs: 10. - 12. marec

   

  Tento projekt je financovaný z programu COSME Európskej únie (2014 - 2020).

Prihlás sa do 24. februára a vytvor spoločne s ostatnými účastníkmi nezabudnuteľné zážitky pre turistov.