In progress

Rozbehnúť a viesť úspešnú firmu // workshop SBAxCIKE

O projekte

Príď na prakticky zameraný workshop, ktorý ti pomôže pozrieť sa na tvoje podnikanie očami manažéra, ktorého hlavým cieľom je rozbehnúť a viesť úspešnú firmu. Už 13. mája 2019 od 16:00 do 20:00 si v Kasárňach/Kulturparku (budova Alfa) na Kukučínovej 2 v Košiciach môžeš overiť, že v podnikaní platí rovnica: úspech akéhokoľvek projektu = spokojnosť všetkých zúčastnených strán.

Naučíš sa

  • aká je úloha manažéra pri tvorbe tímu;
  • s kým podnikanie určite nezačínať;
  • aké sú najčastejšie chyby pri príprave projektov, aj podnikania.

Ďalšie info a podmienky

Workshop sa koná na Kukučínovej 2 v Košiciach, v Kasárňach/Kulturparku, v budove Alfa - malá seminárna miestnosť na 2. poschodí.

Workshop je BEZPLATNÝ, no kapacity sú obmedzené a registrácia pozostáva z niekoľkých krokov, preto sa prihláste a dokončite registráciu čím skôr, najneskôr do 9. mája 2019 do 15:00.

Tvoj lektor

Rudolf Takáč

Pred založením vlastnej tréningovej a konzultačnej spoločnosti 2BCognitus pôsobil vo viacerých spoločnostiach ako projektový manažér. Riadil niekoľko významných projektov (eContent Plus, Interreg, PROPASS, eBTS) na pozícii senior projektového manažéra. V roku 2014 prednášal na prestížnom IPMA World Congress 2014 v Rotterdame, a zároveň je prezidentom Spoločnosti pre projektové riadenie.

Odborný seminár, ako forma jednorazového skupinového odborného poradenstva, sa organizuje v rámci Národného projektu NPC v regiónoch, Podaktivity 1.7 Rastový program, Podaktivity 1.4 Akceleračný program. Kód projektu ITMS2014+: 313031I870.

V prvom kroku prihlásenia vyplň formulár a my sa ti ozveme s ďalšími pokynmi.

DDLN pre prihlásenie je 9. máj 2019 do 15:00.

Partneri