Prihláste sa do 15/07/20

Pozrite sa na svoje výzvy očami kreatívcov // open call pre firmy

Inovácie inak

Súčasná situácia núti spoločnosti k inováciám a úsporám. Otvorený a kreatívny prístup môže byť spôsob ako dosiahnuť oboje. Zapojte sa do výzvy projektu COCO4CCI a my vás prepojíme na tvorivých ľudí, ktorí vám pomôžu nájsť riešenia „šité na mieru“.

Kreativita sa stáva hnacím motorom inovácií a zasahuje aj do priemyselných oblastí. Projekt COCO4CCI prepája to najlepšie z dvoch svetov – otvorené a inovatívne prístupy kultúrneho a kreatívneho priemyslu v kombinácii so skúsenosťami a technológiami pokrokových výrobných odvetví (advanced manufacturing). Zapojte sa, a to vyplnením tohto registračného formulára. Prihlasovanie je otvorené do 15. júla 2020.

Advanced manufacturing (AVM) je pokroková alebo moderná výroba spočíva vo využívaní inovatívnych technológií a postupov na zvyšovanie konkurencieschopnosti vo výrobných odvetviach

Môžete získať

 • bezplatnú úvodnú konzultáciu zameranú na zistenie vašich potrieb 
 • prepojenie s kreatívnym sektorom podľa špecifických výziev, ktorým vo svojom podnikaní čelíte
 • bezplatný individuálny mentoring v čase spolupráce so zástupcami kreatívneho sektora 
 • riešenia „šité na mieru“ vďaka spolupráci so zástupcami kreatívneho sektora 
 • podporu pri hľadaní finančných nástrojov zameraných na kreatívne spolupráce
 • možnosť využiť bezplatné konzultácie a poradenstvo Slovak Business Agency poskytované prostredníctvom Národného podnikateľského centra súvisiace s výzvou (platí pre zapojené malé a stredné podniky)
 • možnosť prezentovať Vašu spoločnosť
 • prestížnu účasť na projekte s cezhraničným presahom

Dizajnéri, architekti, marketéri, softvéroví vývojári a ďalší zástupcovia kreatívneho priemyslu prinášajú iný pohľad na výzvy výrobného sektora a vytvárajú most medzi umením, podnikaním a technológiami.

Koho hľadáme?

Do výzvy sa môžu zapojiť výrobné spoločnosti z celého Slovenska bez ohľadu na veľkosť podniku a sektor, ktoré:

 • využívajú inovatívne technológie a/alebo digitalizáciu (napr. internet vecí, automatizáciu, robotizáciu atď.)
 • majú otvorené zmýšľanie a chcú spolupracovať s kreatívnym sektorom
 • majú možnosť vyhradiť zamestnanca, ktorý bude kontaktnou osobou pri riešení výzvy (napr. zúčastní sa stretnutí, odprezentuje vašu výzvu, poskytne konzultácie, know-how, prístup k technológiám a pod.)

Kde sa dozviete viac?

Pripravujeme aj dva krátke informačné online semináre, kde poskytneme viac informácií o projekte, samotnej výzve a ďalších krokoch. Prezentované budú aj úspešné príklady spoluprác vrátane podporných a finančných nástrojov. Nepremeškajte ich:

 


Projekt je financovaný z grantovej schémy Interreg CENTRAL EUROPE.

Dokumenty a odkazy

Ak máte záujem o spoluprácu s kreatívcami, stačí vyplniť formulár, ktorý nájdete nižšie do 15. júla 2020. Pre viac info nás neváhajte kontaktovať.

Prihláste sa

Partneri