Pridaj sa do tímu 15/05/22

Hľadá sa senior výskumník/výskumníčka so zameraním na verejný priestor

Koho hľadáme?

Vyznáš sa v architektúre a mestskom dizajne? Máš skúsenosti s participatívnym plánovaním verejného priestoru a nie je ti cudzí pojem mapovanie priestoru a komunity? Vieš pracovať s dátami a rozumieš priestorovej analýze? Potom hľadáme do tímu CXI práve teba. Hľadáme človeka, ktorý sa zaujíma o participatívne navrhovanie riešení pre verejný priestor, má analytický a systematický prístup ku komunikovaniu zistení ako aj navrhovaniu riešení.

Čo bude tvojou úlohou?

Tvojou úlohou bude vytvoriť mapu tzv. nemiest a identifikovať potenciál týchto priestorov pre budúce využitie v meste s ohľadom na participatívne princípy tvorby a "human-centered" prístup k tvorbe, realizovať priestorovú analýzu dostupnosti služieb v rámci mesta – mapu dostupnosti služieb a aktívne sa podieľať na fungovaní Mobilného mestského laboratória (MUL).

Ako sa môžeš uchádzať o pozíciu?

Prihlásiť sa môžeš do 15. mája 2022 zaslaním svojho životopisu a krátkeho motivačného listu na office@cike.sk. Podrobnejšie informácie o pozícií, jednotlivých úlohach a výhodach práce v CIKE nájdeš v tejto brožúre.

Dokumenty a odkazy

V prípade akýchkoľvek otázok, nám pokojne napíš a my sa ti ich pokúsime čo najlepšie zodpovedať.

Napíš nám