Prihlás sa do 01/05/19

Hľadáme ašpiranta na projektového manažéra

Staň sa súčasťou CIKE

Hľadáme človeka, ktorý sa chce učiť od tých najlepších a stať sa súčasťou tímu CIKE.

 • Pozícia: Asistent projektového manažéra
 • Miesto práce: Košice
 • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
 • Mzda: minimálna ponúkaná mzda je 650 Eur brutto. Výška nástupnej mzdy bude upresnená v priebehu výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností uchádzača
 • Skúsenosť s projektovým riadením je výhodou, ale nie podmienkou
 • Termín nástupu: ihneď/ASAP

Learning-by-doing

Možno nastúpiš s minimálnymi skúsenosťami, no veľkými ambíciami. Začneš postupne a vymakáš sa za pochodu. V hre je komplexné zaškolenie od CIKE projektových manažérov, ktorí stoja za úspešnými projektmi, ako napríklad Košice - UNESCO Creative City of Media Arts, Európske hlavné mesto kultúry, Art & Tech Days, Creative Lenses a podobne. Získaš okamžitý feedback, supervíziu a mentorship.

Po roku práce budeš veľmi zručný/á. Naučíš sa ako správne vyúčtovať projekt v číslach od €1.000 do €50.000, ako komunikovať so zahraničnými partnermi ako European Creative Business Network, University of The Arts London, Trans Europe Halles a ďalšími kapacitami. Budeš vedieť, čo povedať, kedy presne a ako najlepšie. Naučíš sa nastavovať procesy a správne brífovať ľudí.

Samozrejme ťa neminie ani cenné know-how písania projektov a grantových žiadostí Fondu na podporu umenia, Vyšehradu či rôznych európskych projektov. Vyskúšaš si aj praktickú časť riadenia projektu, ako napríklad produkciu a organizáciu festivalu Art & Tech Days and Conference. Už túto jeseň uvidíš výsledky svojej práce.

Ako asistent projektového manažéra získaš jedinečný balík zručností a vedomostí, ktoré budeš môcť v budúcnosti uplatniť aj medzinárodne. Kvalitní projektoví manažéri v tejto oblasti sú totiž veľmi vzácni a v svetovom merítku vyhľadávaní. To, čo sa s nami naučíš, vytvorí základ tvojej kariéry, ktorá, ak budeš chcieť, môže nabrať úplne iný rozmer.

Staneš sa podstatnou súčasťou tímu a ak budeš šikovný/á, postupne budeš môsť prevziať nad niektorými projektami ownership a riadiť ich sám/sama, samozrejme, s adekvátnym finančným ohodnotením.

Toto všetko sa môžeš naučiť najlepšie len s nami, v otvorenom prostredí, uvoľnenej atmosfére a s cieľavedomým tímom. CIKE je vyhľadávaný a žiadaný partner v rámci celej Európy, pretože vieme, ako písať, máme prehľad, špecializáciu, jasnú víziu aj know-how. A to najdôležitejšie, máme meno spoľahlivého hráča.

Staň sa súčasťou nášho tímu.

Tvoja náplň

 • spolupráca s projektovými manažérmi na realizácii projektov financovaných z grantových zdrojov
 • komunikácia s partnermi projektov a s poskytovateľmi grantov
 • spolupráca na finančnom a procesnom plánovaní projektu
 • monitorovanie jednotlivých aktivít projektov
 • administratívna podpora projektových manažérov
 • príprava projektových dokumentov a podkladov
 • organizačno-technická podpora pri organizácii projektových aktivít

Aké výhody ti ponúkame

 • možnosť naučiť sa projektový manažment a priestor pre profesionálny rast
 • prácu na zaujímavých a inovatívnych projektoch, ktoré prispievajú k rozvoju mesta Košice
 • možnosť vzdelávať sa, cestovať a networkovať aj v zahraničí
 • flexibilný pracovný čas a príjemné pracovné prostredie v zelenom areáli Kulturparku
 • byť súčasťou mladého dynamického tímu zapáleného pre svoju prácu
 • ak nie si z Košíc, nie je to prekážka – vieme ti pomôcť aj s bývaním

Čo je CIKE

Creative Industry Košice sú ľudia, ktorí posúvajú mesto Košice na úroveň vyspelých európskych miest. Vytvárajú priestor pre príležitosti, píšu pozitívne príbehy, tvoria a plnia stratégiu rozvoja kreativity a kultúry v meste Košice. Organizácia +10 ľudí má svetový network a stojí za projektmi ako Košice - Európske hlavné mesto kultúry, Košice UNESCO - Kreatívne mesto mediálneho umenia, Art & Tech Days, Creativity for Business, Invisible Hotel a mnoho ďalších. Spolu riadime projekty a inovácie, spájame a facilitujeme.

Info o výbere

Pošli nám svoje CV a krátky motivačný list (max A5) prečo sa chceš stať projektovým manažerom práve s CIKE na office@cike.sk do 1. 5. 2019. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor. 

Prajeme veľa šťastia a tešíme sa na stretnutie!

Zaslaním Vášho životopisu, Creative Industry Košice, n.o. o Vás spracúva Vami poskytnuté osobné údaje pre účely realizácie výberového procesu uchádzačov na pozíciu komunikačný špecialista. Vaše osobné údaje spracúvame na právnom základe čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov - spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné pre uskutočnenie výberového konania uchádzača o zamestnanie. Doba trvania spracúvania osobných údajov je určená a termínovaná ukončením výberového procesu. Informácie o Vašich právach v súvislosti so spracúvaním osobných údajov sú uverejnené na webovej stránke Creative Industry Košice, n.o. v časti Všeobecné zásady ochrany osobných údajov.

Pošli nám životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov a krátkou motiváciou e-mailom na office@cike.sk do 1.5.2019. Prajeme veľa šťastia a tešíme sa na stretnutie!
Pošli nám svoje CV