Prihlás sa do 31/03/19

Hľadá sa projektový manažér

Staň sa súčasťou CIKE

Poď s nami realizovať projekty, ktoré menia Košice k lepšiemu. Hľadáme projektového manažéra, ktorý vie projekt vymyslieť aj zrealizovať.

K titulu svetového mesta kultúry patria dobre napísané aj zmanažované projekty, efektívna koordinácia, interná aj externá komunikácia, kvalita a transparentnosť.

Ak tomu rozumieš, možno si pre CIKE tá pravá/ten pravý.

 • Pozícia: Projektový manažér
 • Miesto práce: Košice
 • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
 • Mzda: minimálna ponúkaná mzda je 900 Eur brutto. Výška nástupnej mzdy bude upresnená v priebehu výberového konania a bude sa odvíjať od skúseností uchádzača
 • Prax: min. 3 roky preukázateľnej praxe v oblasti prípravy a implementácie projektov financovaných z európskych grantových programov – napr. Creative Europe, COSME, Erasmus+, Horizon 2020, Interreg, Granty EHP a Nórska a pod.
 • Termín nástupu: ihneď/ASAP

Si to ty?

Máš rád/rada prehľad a poriadok. Dokážeš sa dlho sústrediť na jednu úlohu no popritom ti neuniknú ani ostatné zadania. Multitasking pre teba znamená vedieť prioritizovať a v správny čas rozoznať, kedy vyriešiť akú úlohu.

Si kultúrne pozitívny/a, samostatný/á, dôsledný/á, fandíš efektívnemu organizovaniu a plánovaniu práce. Tvoje myslenie je analytické aj kreatívne, problémy vieš riešiť flexibilne a dokážeš slušne a diplomaticky komunikovať v slovenčine aj angličtine.

Máš ukončené vysokoškolské vzdelanie a aspoň 3 roky praxe s riadením projektov financovaných z európskych grantových programov ako Creative Europe, COSME, Erasmus+, Horizon 2020, Interreg, Granty EHP a Nórska a podobne. Kamošíš sa s MS Office.

Máš ambície pracovať aj medzinárodne, veľa cestovať, stretávať sa so zahraničnými partnermi a spoznávať nových ľudí, čerpať know-how a inšpirácie pre lepšie výsledky aj proces.

Za svojimi výsledkami si stojíš a zodpovedne k nim pristupuješ. Chápeš, že ťahať za spoločný povraz sa nie len vypláca, no inak to ani nejde.

Si profesionálny/a snívač/ka. Baví ťa vymýšľať, čo by bolo keby a ako by sme to mohli mať aj v Košiciach.

Okej. Tabuľky, administrácia, koordinácia a písanie sú “must” a bez systematického napĺňania míľnikov to nepôjde. No to, čo ti skutočne prináša radosť je, keď vidíš, že si aj vďaka tvojej práci niekto založil biznis či otvoril kultúrne centrum, rozšíril svoje dizajnérske porfólio, vycestoval za novými skúsenosťami, alebo ho tvoja práca inšpirovala k lepšej verzii seba samého/samej.

Práca projektového/ej manažéra/ky v CIKE je viac než výkon. K projektom totiž pristupujeme s autorstvom a vlastným tvorivým vkladom. Projekty nám nie sú len dané - spoluvytvárame ich.

Na začiatku existuje len cieľ, je na tebe, ako sa k nemu dostaneš.

Tvoja náplň

 • príprava, implementácia, koordinácia a finančné riadenie projektov financovaných z grantových zdrojov
 • vypracovávanie žiadostí o grant
 • implementácia projektov v súlade so schválenou žiadosťou
 • zastrešenie plynulých procesov a monitorovanie jednotlivých aktivít projektov
 • sledovanie dodržiavania harmonogramu a finančného plánu projektu
 • kontrola efektívneho vynakladania finančných prostriedkov
 • komunikácia s partnermi projektov a s poskytovateľmi grantov
 • administrácia projektov

Aké výhody ti ponúkame

 • prácu na zaujímavých a inovatívnych projektoch, ktoré prispievajú k rozvoju mesta Košice
 • možnosť vzdelávať sa a odborne rásť, cestovať a networkovať aj v zahraničí
 • flexibilný pracovný čas a príjemné pracovné prostredie v zelenom areáli Kulturparku
 • byť súčasťou mladého dynamického tímu zapáleného pre svoju prácu
 • ak nie si z Košíc, nie je to prekážka - vieme ti pomôcť aj s bývaním

Čo je CIKE

Creative Industry Košice sú ľudia, ktorí posúvajú mesto Košice na úroveň vyspelých európskych miest. Vytvárajú priestor pre príležitosti, píšu pozitívne príbehy, tvoria a plnia stratégiu rozvoja kreativity a kultúry v meste Košice. Organizácia +10 ľudí má svetový network a stojí za projektmi ako Košice - Európske hlavné mesto kultúry, Košice UNESCO - Kreatívne mesto mediálneho umenia, Art & Tech Days, Creativity for Business, Invisible Hotel a mnoho ďalších.  Spolu riadime projekty a inovácie, spájame a facilitujeme.

Info o výbere

Pošli nám svoje CV na office@cike.sk do 31. 3. 2019. Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor.

Zaslaním Vášho životopisu, Creative Industry Košice, n.o. o Vás spracúva Vami poskytnuté osobné údaje pre účely realizácie výberového procesu uchádzačov na pozíciu komunikačný špecialista. Vaše osobné údaje spracúvame na právnom základe čl. 6 ods. 1 písm. b) Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov - spracúvanie osobných údajov je nevyhnutné pre uskutočnenie výberového konania uchádzača o zamestnanie. Doba trvania spracúvania osobných údajov je určená a termínovaná ukončením výberového procesu. Informácie o Vašich právach v súvislosti so spracúvaním osobných údajov sú uverejnené na webovej stránke Creative Industry Košice, n.o. v časti Všeobecné zásady ochrany osobných údajov.

Pošli nám životopis spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov e-mailom na office@cike.sk do 31.3. 2019 a staň sa súčasťou nášho tímu.

Prihlás sa