Kreatívne workshopy, ktoré rozšíria tvoje obzory!

Novinky

V rámci projektu Košice 2.0 ťa pozývame na workshopy z cyklu Creative data, ktorý prepája umenie, kreatívne techniky s dátami a výskumom.

31. mája od 13:00 budeme vizualizovať dáta zo senzoru kvality ovzdušia v softvéri Pure Data. Výsledky workshopu budú prezentované na výstave KLÍMA 2023. Lektormi workshopu Creative data #3: Responzívne vizualizačné techniky sú výtvarník a pedagóg Boris Vaitovič, novomediálny umelec Jakub Pišek a pedagóg a popularizátor programovania Ľubomír Šnajder.

Na podujatie je potrebné vopred sa zaregistrovať na bit.ly/CreativeData_3.

1. júna od 8:30 pokračujeme témou kvalitatívny výskum s Máriou Friedmannovou, ktorá sa k nám pripojí online. Workshop sa koná prezenčne a bude obsahovať praktické úlohy, aby ste si nové poznatky mohli rovno aj vyskúšať. Creative data #4: Sila kvalitatívnych metód odhalí, čo je kvalitatívny výskum a akým spôsobom nám vie povedať, čo sa deje a prečo sa to deje, kedy ho použiť, čo sú jeho hlavné metódy, ich plusy a mínusy, a ich najlepšie využitia, ako kvalitatívny výskum prezentovať a komunikovať, aj ako ho kombinovať s kvantitatívnym.

Registrujte sa prostredníctvom formulára TU!