Vytvor s Antikom domácnosť budúcnosti!
  • Creativity for business
  • Antik Telecom, s.r.o.

  • Antik Telecom, s.r.o.
  • september - november 2016
  • Registrácia ukončná
  • 1
V Creativity for Business nám ide o využitie lokálneho potenciálu a podporu prezentácie miestnych kreatívnych ľudí. Tí majú príležitosť sa zviditeľniť a tiež spolupracovať s firmou, ktorá má dlhoročné skúsenosti a overené procesy. Spolu potom hľadajú inovatívne riešenie na zadanú tému. 
 
Antik Telecom je štvrtým najväčším poskytovateľom internetu na Slovensku a v septembri plánujú rozšíriť ponuku produktov o inteligentnú domácnosť. Momentálne preto hľadajú nové cesty ako túto novinku medzi ľuďmi spropagovať, viac im ju priblížiť až zhmotniť. 
 
Inteligentná domácnosť vám povie, ktorý spotrebič spotrebúva nadmerné množstvo energie, pri odchode vás upozorní, že ste niekde zabudli zavrieť okno, alebo vám dá vedieť či sa práve neúmyselne nechystáte vytopiť susedov. Služba prináša mnoho ďalších vychytávok, ktoré budete môcť sledovať a regulovať v mobilnej aplikácii. Zoznámte sa bližšie s domácnosťou budúcnosti tu.

TÉMA SPOLUPRÁCE SO SPOLOČNOSŤOU ANTIK TELECOM:
 
Zaujímavým spôsobom predstaviť verejnosti inteligentnú domácnosť a priblížiť im inovácie, ktoré so sebou prináša. 
 
KOHO HĽADÁME?
 
Človeka, ktorý bude otvorený príležitostiam a dialógu s firmou prostredníctvom umenia, technológie, dizajnu. Ako tému uchopíte je na vás. Môže ísť o využitie nových médií, extravagantnú marketingovú kampaň, zapojenie gamifikácie...tu sa zoznam len začína a je na vás ho doplniť. Spracovanie témy sa môže odvíjať od vašich individuálnych zručností a schopností a najdôležitejšej zložky - kreatívneho nápadu.
 
Pre rezidenta bude toto netradičné spojenie priestorom na prezentáciu, získanie podnetov a inšpirácie pre ďalšiu tvorbu.
 
ČASOVÉ OBDOBIE: od septembra 2016 (3 až 6 mesiacov)
ČASOVÁ NÁROČNOSŤ: podľa typu projektu
HONORÁR: 600 € mesačne
 
Prihláška musí obsahovať 3 súbory vo FORMÁTE PDF.:
  • Portfólio
  • Životopis
  • Motivačný list s predstavou spolupráce (koncept - akým spôsobom by ste pristúpili k téme)
 
Dokumenty zašlite na jana.romanova@cike.sk s predmetom: Prihláška na kreatívnu rezidenciu v ANTIK Telecom.


Uzávierka prihlášok je 4.9.2016.

 
V Creativity for Business nejde o zakázku, ale o stret dvoch svetov, ktoré si vymenia skúsenosti a vzájomne sa ovplyvnia. Tohto roku sme už mali dvoch rezidentov v spoločnosti RYBA Košice, ktorý pracovali nadarčekových predmetoch k 70. výročiu spoločnosti, alebo na vytváraní moderného bistra. Pred Auparkom tiež vďaka projektu nedávno pribudli dva špeciálne nadizajnované stojany na bicykle a v miulosti sme už mali rezidentov v U.S.Steel Košice, T-Systems či na košickom letisku. 

Sledujte naše výzvy a prihláste sa do newslettera tu, alebo na odber noviniek na našom facebooku.

Creativity for business novinky