Zvýš svoje podnikateľské šance
  • EXCITE - Erasmus pre mladých podnikateľov
  • Európa

  • Európa
  • november 2015 - december 2016
  • Registrácia ukončná
Spájame začínajúcich kreatívnych podnikateľov so zahraničnými  skúsenými firmami.

V rámci partnerskej siete EXCITE, v ktorej  spolupracujeme s partnermi zo Španielska (Peopleing Estudio Bilbao), Holandska (ECBN), Rakúska (Creative Region Linz and Upper Austria), Švédska (Ale municipality), Nemecka (City of Gelsenkirchen) a Slovenska (IT Valley Košice) vytvárame pre vás podmienky na získanie nových skúseností a rast podnikania v celoeurópskom merítku. 

Ak podnikáš menej ako 3 roky a máš vypracovaný biznisplán, môžeš niekoľko mesiacov naberať skúsenosti v zabehnutej firme v zahraničí. Nemusíš mať konkrétnu predstavu s kým by si chcel spolupracovať, stačí sa zaregistrovať a my ti pomôžeme s tipmi na organizácie z tvojho odvetvia, ktoré by napĺňali tvoje predstavy. Prinášame aj tvorivú energiu do zabehnutých projektov. Pre firmy, ktoré pracujú v kreatívnych odvetviach viac ako 3 roky ponúkame možnosť hostiť začínajúcich podnikateľov zo zahraničia. 

Vďaka programu Erasmus pre mladých podnikateľov grantovo podporíme a vhodne prepojíme pobyty začínajúcich podnikateľov v skúsených tímoch. Zaregistruj sa so svojimi plánmi na stránke projektu Erasmus pre mladých podnikateľov alebo pre viac informácií napíš Jane Romanovej na jana.romanova@cike.sk.

Projekt EXCITE  je spolufinancovaný z prostriedkov EÚ v rámci programu Erasmus pre mladych podnikateľov.
\"ERASMUS-LOGOs-03_SK_54f5ea0cbba27\"


EXCITE - Erasmus pre mladých podnikateľov novinky

EXCITE - Erasmus pre mladých podnikateľov eventy