Akceleruj svoj nápad v startup city
  • Mobility
  • Tel Aviv

  • Tel Aviv
  • august - september 2015
  • Registrácia ukončná
  • 2
„Startupy, ako také, už sú v Izraeli niekde úplne inde ako u nás. V Izraeli fičia startupy so zameraním na CleanTech, zdravotníctvo, rozvoj miest, genealógiu, a podobne. Riešia problémy ako pestovanie algae na odpadových vodách, stimuláciu mozgových vĺn pre liečbu ADHD alebo včasnú diagnostiku melanómu pomocou smartfónu,“ vyslovil svoje dojmy Ondrej Makši, ktorý strávil svoj mesiac v Izraeli v réžii Košice 2013 koncom minulého roka. 
Buď súčasťou medzinárodnej startupovej scény

Projekt Creative Industry, ktorý funguje pod hlavičkou Košice 2013 v spolupráci s organizáciou Tel Aviv Global umožní talentovaným a perspektívnym Slovákom, stráviť mesiac networkovaním a prácou na svojom projekte v izraelskom coworkingovom centre The Library. Pobyt zahŕňa aj účasť na DLD Tel Aviv Innovation Festival – najväčšej medzinárodnej Hi-tech konferencii, na ktorej sa účastnia stovky startupov, mentorov, lídrov a investorov, ako napríklad Google, Microsoft, Kimberly Clark, Amazon, GM, Amdocs, Facebook. Projekt Creative Industry uhrádza uchádzačovi ubytovanie, kancelárske priestory, preplatí cestovné náklady do výšky 200€ a zabezpečí vstup na DLD Tel Aviv Innovation Festival.

Svetové centrum technológie, inovácii, kultúry a kreativity

The Library sa skladá z co-workingového priestoru a spoločného vybavenia pre tímy, ktoré sa venujú internetovým start-upom a technologickým spoločnostiam. V centre sú profesionálne podmienky pre mladých technologických vizionárov a organizujú sa tu networkovacie podujatia a stretnutia.

Rezidenti od nás dostanú:

Mesačný pobyt v meste Tel Aviv v Izraeli v mesiaci september,
ubytovanie v meste Tel Aviv,
kancelárske priestory v The Library počas celého pobytu,
prepojenie na lokálnu startupovú scénu v meste Tel Aviv,
vstup na DLD Tel Aviv Innovation Festival,
preplatenie cestovných náhrad do výšky 200€
NEzabezpečujeme poistenie a náklady na stravu.
Čo potrebujeme:

Hľadáme kreatívcov z Košíc, východného Slovenska alebo celého Slovenska pôsobiacich v oblasti internetových start-upov a technológií.
Vek minimálne 18 rokov v záverečný deň podávania prihlášok.
Pracovná skúsenosť v jednom z odvetví uvedených vyššie.
Podnikateľský duch a schopnosť propagovať a rozvíjať oblasť kreatívneho priemyslu vo svojej krajine, v podnikateľskom prostredí a vo vzťahu k verejnosti.
Znalosť anglického jazyka.
Využi svoju príležitosť a prihlás sa so svojim projektom na rezidenčný pobyt v The Library, Tal Aviv vyplnením tohto formulára. Pobyt prebehne v mesiaci september a deadline na prihlásenie je 15. 6. 2015.
Mobility novinky

Mobility eventy