VECTARY BOOTCAMP ACE CREATIVE
  • iné
  • Košice

  • Košice
  • november 2016
  • Registrácia ukončná
Zaujímaš sa o modelovanie a 3D tlač? Vo štvrtok 24. novembra sme pre teba pripravili workshop, kde sa naučíš ako si vytvoriť trojrozmerné modely vo Vectary a zároveň si ich budeš môcť vytlačiť vďaka BNICE n.o.

Slovenský startup VECTARY umožňuje tvoriť 3D modely vhodné na tlač priamo v prehliadači. Na platforme vectary.com môžeš svoje modely zverejniť a diskutovať s komunitou dizajnérov a tvorcov.

Užívateľské prostredie Vectary je jednoduché a prehľadné - priateľské pre začiatočníkov i profesionálov. S parametrickými modelovacími nástrojmi a pokročilými metódami vyhladzovania vytvoríte profesionálne modely pre 3D tlač rýchlo a jednoducho.

BNICE n.o. (brand new ideas changing environment) je otvorená platforma profesionálov z oblastí vedy, výskumu, technológií budúcnosti a brandingu. Jej poslaním je podporovať kreatívne projekty s pozitívnym prínosom pre spoločnosť. Jednou z domén organizácie sú aplikácie 3D tlače v rôznych priemyselných oblastiach (biomedicínske inžinierstvo, dizajn, architektúra).

Za asistencie lektora Jána Perneckého (rese arch | VECTARY) získate základy meshového modelovania, spoznáte pokročilé techniky práce vo Vectary a pripravíte si modely na 3D tlač. Okrem toho sa dozviete aj viac o fungovaní 3D tlačiarní a o spôsoboch 3D tlače vďaka lektorovi Marekovi Schnitzerovi z BNICE n.o.

Kedy: 24. 11. 2016, 8:30 - 17:00 
Kde: Kasárne / Kulturpark


Workshop je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých. Prines si vlastný notebook (Windows 7 a novší, MacBook alebo Chrome book) s nainštalovaným prehliadačom Google Chrome a myš.

Registrácia je zadarmo, stačí ak vyplníš tento krátky formulár.

WORKSHOP  BUDE VEDENÝ V ANGLICKOM JAZYKU!

Počet účastníkov je obmedzený.
Prihlásiť sa môžeš do 18. novembra 2016.

iné novinky

iné eventy