Každú vytvoril iný miestny umelec, každá je oslavou jedinečnej historickej udalosti a každá so sebou prináša balíček zážitkov. Invisible Hotel predstavuje úplne nový koncept ubytovania, ktorý nájdete jedine v Košiciach. Odhalí vám skrytú tvár mesta a ukáže to, čo pre mnohých zostáva neviditeľné.

Súčasťou zážitku je jedinečný Welcome Pack, ktorý čaká každého hosťa na izbe. Obsahuje kurátorský výber remeselných produktov od miestnych výrobcov ako aj voľné vstupenky do rôznych inštitúcií ako sú Kino Úsmev, Huba Cowroking, Východoslovenská galéria, a pod. Súčasťou ubytovania je aj na mieru šitý program s lokálnou sprievodkyňou, ktorá poradí ako spoznať mesto čo najlepšie.

Invisible Hotel tým presadzuje a propaguje ľudí, hodnoty, miesta a zážitky. Vyberá to najlepšie, čo mesto ponúka a tým podporuje miestnu ekonomiku v oveľa väčšej miere než samotný hotel.

V Creative Industry Košice sa venujeme tejto myšlienke za účelom podpory malých miestnych podnikov, kultúrnych inštitúcií a umelcov práve prepájaním týchto sektorov. Skrz Invisible Hotel sme našli možnosť alternatívneho využitia cestovného ruchu ako aj spôsob premostiť vysokú kultúru s kultúrou každodenného života. Hlavným poslaním Invisible Hotela je totiž pričiniť sa o zlepšenie celkovej príťažlivosti mestskej identity prostredníctvom toho najkvalitnejšieho, čo v Košiciach máme.

                                            Pre viac informácií neváhajte navštíviť oficiálnu stránku nášho Hotela a prečítajte si  Invisible Mag.

The Invisible Hotel bol realizovaný s finančnou podporou Krajskej organizácie cestovného ruchu Košický kraj.

The Invisible Hotel novinky