Alexandra Jurikova
20.08.2015
1 min

V novembri pripravujeme ďalšie workshopy s Paulom Bournom

Už začiatkom novembra chystáme pre verejnosť ďalšie interaktívne workshopy s dôrazom na prezentačné a komunikačné schopnosti a techniky storytellingu. Workshopy bude viesť Paul Bourne, ktorý je divadelným režisérom, akademickým a biznis trénerom.

Je takisto umeleckým riaditeľom Menagerie – divadelnej spoločnosti založenej v Cambridge, ktorá vytvára a prezentuje profesionálne produkcie celosvetovo. Popri produkovaní nového divadla, spoločnosť tiež poskytuje tréningové programy pre jednotlivcov a biznis, pričom používa inšpiratívne zásahy umenia na odomknutie potenciálu zamestnancov. 

Tento týždeň sme si ako organizácia Košice 2013 spolu so zástupcami z Projektu SPOTs a T-Systems vyskúšali workshop sami na sebe. Cvičenia a diskusie nám nenásilne hravou formou ukázali ako pracovať v tíme so šírením informácií, spolupracovať pri formovaní ideí, stanovení spoločných cieľov ako aj definovať naše inštitúcie. 

Priučili sme sa aj zaujímavým technikám storytellingu, ako dôležitého aspektu komunikácie dovnútra a navonok. Preto ostaňte naladení a vyčkajte si na termín novembrových workshopov, ktoré vás môžu posunúť ďalej.

Tieto semináre sa uskutočňujú v rámci Creative Industry Toolkit 2015, vďaka finančnej podpore Ministerstva kultúry Slovenskej Republiky.