Alexandra Jurikova
02.07.2015
1 min

Spoznaj partnerov programu Erasmus pre mladých podnikateľov - Peopleing / Španielsko

Predstavujeme partnerov v rámci projektu Erasmus pre mladých podnikateľov Srdcom partnerskej organizácie Peopleing sídliacej v španielskom meste Bilbao sú tri mladé ženy – Arantza, Nora a Jone. Spolu vlievajú tvorivosť do projektov a ľudí, podporujú spoluprácu medzi nimi a svojimi aktivitami spájajú kreatívny, kultúrny a tradičný biznis. Kreativitu využívajú ako nástroj na zlepšenie produktivity, vzťahov s klientmi, priestorov a ich využitie, a dynamizujú projekty pomocou inovatívnych riešení.

Posledné roky sa Peopleing venuje poradenstvu a riadeniu kreatívnych odvetví. Vybudovali si širokú sieť kontaktov po celom svete založenú na priateľoch, kreativite a schopnosti prilákať a ohúriť ľudí.

V rámci svojich aktivít Peopleing organizuje unikátne eventy a kreatívne workshopy zamerané na osobnostný aj profesionálny rozvoj, navrhuje a vytvára kreatívne priestory, pomáha vytvárať imidž a značku novým biznisom.  Poskytuje vzdelávacie pobyty v Európe s cieľom pomôcť rozvinúť podnikanie mladým kreatívcom a organizáciám. Všetky projekty vychádzajú z kreativity, spolupráce a ľudí.  Aj preto je Peopleing  jedným z partnerov pre program Erasmus pre mladých podnikateľov a stáva sa tak ideálnym kontaktným bodom pre začínajúcich podnikateľov.

Príďte si pre svoju dávku kreativity a inšpirácie do slnečného Bilbaa!

Viac o Peopleing tu.

Chcem sa stať súčasťou programu Erasmus pre mladých podnikateľov!

ako ZAČÍNAJÚCI PODNIKATEĽ

ako SKÚSENÝ PODNIKATEĽ

ERASMUS-LOGOs-03_SK_54f5ea0cbba27