Ivana Ščuroková
20.11.2017
2 min

Hľadá sa finančný junior manažér! // job

Rád by si pracoval v organizácii, ktorá prináša zaujímavé príležitosti pre mladých a ambicióznych ľudí? V takej, ktorá objavuje skrytý potenciál tvojho mesta a vytvára v ňom miesto pre lepší život? Teraz klope tvoja šanca.

Si to ty?
Si samostatný, nehanbíš sa klásť otázky a nachádzať odpovede, ktoré ešte sám nepoznáš. Vo vzťahu s Excelom vám to dokonale klape, problém ti nerobia ani väčšie výpočty. Faktúry, výkazy a plánovanie nie sú pre teba cudzie. Si  zodpovedný a všetci sa na teba vždy môžu stopercentne spoľahnúť. Ak je tvoje angličtina na komunikačnej úrovni a tímový duch tvojou súčasťou, neváhaj a staň sa súčasťou nášho tímu. 

Čo ti ponúkame?
Členstvo v dynamickom kolektíve, ktorý dbá o kreatívny rozvoj mesta. Stanovili sme si ciele, ktorých plnenie nám môžu uľahčiť práve tvoje administratívne, ekonomické a organizačné zručnosti. Na oplátku získaš možnosť prehĺbiť si vedomosti, rozšíriť svoje zručnosti, ale aj a získať nové skúsenosti. Záleží nám na tom, aby práve mladí ľudia videli nesmierny potenciál nášho mesta a nachádzali dôvody, prečo sa oplatí budovať si v ňom budúcnosť. Chuť pridať sa k nám ti určite vylepší aj kreatívne pracovné prostredie a flexibilný pracovný čas.

Stačí ak...
Nám zašleš svoj životopis na office@cike.sk. Možno budeš práve ty jedným z tých, ktorých pozveme na pohovor. 

Tešíme sa na stretnutie!