Barbara Rusnáková
17.10.2017
4 min

Založ si svoj vlastný biznis // výzva

Prihlás sa na Biznis academy

Skončil si školu. Si evidovaný na úrade práce. Chceš pracovať na vlastných zákazkách a živiť sa tým, čo ťa baví. Rozmýšľaš o tom ako začať.

Ako nájsť klientov? Ako s nimi komunikovať? Ako sa prehrýzť množstvom byrokracie a založiť si firmu? A ako si dať do správnej rovnice príjmy a výdaje?

Biznis academy ťa za pár mesiacov komplexne pripraví na podnikanie.

Získaš nevyhnutné poznatky v oblasti legislatívy, finančníctva (dane, účtovníctvo, odvody), marketingu, IT a ich súčasných možností pri samozamestnávaní.

Následne ťa spojíme s firmou, ktorá ti ukáže ako to funguje v praxi. Spolu so skúseným podnikateľom budeš riešiť reálne situácie, s ktorými sa určite stretneš aj vo vlastnom podniku.

S pomocou tvojho tútora si vypracuješ svoj vlastný biznis plán, na ktorom si potom postavíš svoj biznis/živnosť/s.r.o, alebo inú formu podnikania. So všetkým ti pomôžeme.

Túto jedinečnú príležitosť získa len 9 ľudí. Podmienky:

  • Máš do 29 rokov a si evidovaný na ÚPSVaR viac ako 6 mesiacov ALEBO máš do 25 rokov a si evidovaný na ÚPSVaR viac ako 3 mesiace 

  • Si evidovaný v Košickom kraji

  • Chceš pracovať sám na seba

Prihlás sa ešte dnes, môžeš získať veľa:

CIKE ti zabezpečí konzultanta, hosťujúcu firmu, lektorov na teoretické vzdelanie a poskytne ti celkovú podporu. Teoretická časť na jedného účastníka zahŕňa 40 hodín, praktická 60 hodín. Teba to nestojí nič. Na prihlásenie stačí vyplnenie tohto formulára do 17.novembra 2017.

Lektori: 

Miriam Pančišinová je advokátka, ktorá sa špecializuje na obchodné právo. Má dlhodobé skúsenosti v oblasti korporátnej agendy, a to ako v praktickej časti (zakladanie obchodných spoločností a sprostredkovanie podnikania na základe živnostenského oprávnenia), tak aj v teoretickej časti (prednášky o formách podnikania na Slovensku aj medzinárodne). Založila a momentálne riadi viaceré inštitúcie, akými sú obchodná komora, rozhodcovský súd a office priestor s komplexnými službami pre podnikanie, ktoré napomáhajú získať biznis kontakty, uľahčia a sprehľadnia podnikanie. Prihlás sa tu

Marek Lavčák je úspešný tvorca funkčnej siete investorov a mladých podnikateľov, ktorá priniesla do nášho regiónu 2,5 miliónové investície eur. Stojí tiež za marketingovou stratégiou webovej platformy AZU s výsledkom viac ako 3000 návštevníkov denne. Na základe svojej praxe ťa dokáže priučiť nielen marketingu, ale aj oblasti agilných metód, efektívnej komunikácii, investovania a mnohým ďalším. Prihlás sa tu. 

Petra Juhásová študovala psychológiu. Počas Erazmu sa vzdelávala v oblasti sociálnej práce v Belgicku a dnes sa môže popýšiť skúsenosťami nielen v oblasti marketingu, ale aj médií. V súčasnosti pôsobí ako manažérka marketingu pre nákupné centrum Aupark Košice. V malíčku má tvorbu marketingových plánov, stratégií, kampaní, ale aj dômyselné hospodárenie s rozpočtom pri riadení rôznych projektov. Rovnako ovláda nielen správne komunikačné stratégie v oblasti médií, ale aj samotné pôsobenie v nich. Pracovala ako moderátorka, ale aj novinárka. Hovorí tromi cudzími jazykmi a priblíži vám svet analýz, koordinácie, rozpočtov, eventov a všeobecne úspešnej organizácie. Prihlás sa tu. 

Na prihlásenie stačí vyplnenie tohto formulára do 17.novembra 2017.

Pre viac informácií napíš na alexandra.jurikova@cike.sk.

Tento projekt sa realizuje vďaka podpore z Európskeho sociálneho fondu a Európskeho fondu regionálneho rozvoja v rámci Operačného programu Ľudské zdroje.