Magdaléna Haľková
19.10.2016
3 min

Hľadáme do tímu človeka na absolventskú prax v marketingu

Do tímu Creative Industry Košice hľadáme ďalší článok na písanie článkov, ale aj na pomoc s marketingom a správou sociálnych sietí. Ak si po škole a máš záujem u nás stráviť absolvenstkú prax (3 až 6 mesiacov), tak nám daj o sebe vedieť a vypracuj zadanie, ktoré nájdeš nižšie.

Čo ti prinesie prax u nás?
 

V CIKE máš príležitosť nazbierať skúsenosti, ktoré od teba všetci netrpezliví zamestnávatelia chcú. Pracujeme na lokálnych aj medzinárodných projektoch, ktoré rozvíjajú kreatívny potenciál. Chceme z Košíc vytvárať miesto pre skvelý život a podporiť tunajších talentovaných ľudí. Nebudeš sa u nás nudiť, ale budeš mať príležitosť stretnúť zaujímavých profesionálov z rôznych odvetví kreatívneho priemyslu, miestneho IT prostredia či iných aktívnych a kreatívnych (nielen) Košičanov.


Čo ponúkame:

- budeš mať príležitosť spoluvytvárať prezentáciu našich projektov

- zúčastňovať sa na tvorbe marketingovej stratégie

- môžeš sa zúčastniť našich marketingových workshopov s Petrou Juhásovou a Gabom Oprendekom, ktoré začínajú v novembri, poprípade iných vzdelávacích programov

 

Čo očakávame:

- mal by si mať základné poznatky v marketingu (offline/online) a vedieť sa orientovať v sociálnych sieťach (byť aktívnym používateľom aspoň troch :)

- baví ťa písať a vieš, že copywriting nie je len o pocite, ale pri príprave textu myslíš aj na ľudí, ktorým je určený

- anglickým textom rozumieš bez problémov a vieš nejaký aj sám vytvoriť

- ak sa vieš navyše orientovať v Google Analytics, alebo AdWords a vety skladáš so SEOm v oku, tak to nie je jedno, ale tri veľké plusA tu už je spomínané zadanie:

V novembri pripravujeme sériu 3 workshopov na výstavbu rakety SpaceX s Elonom Muskom.
kedy: 1.11., 5.11. a 27.11.
kde: na najzaujímavejšom mieste, alebo miestach v Košiciach (výber necháme na teba)
cena workshopu: 1,000,000 venezuelských bolivarov

Tvojou úlohou je vymyslieť text eventu s názvom a tlačovú správu do médií. 

 

Zašli nám vypracované zadanie (pdf) spolu so svojím životopisom (alebo linkom na tvoj LinkedIn) najneskôr do polnoci 1.11. na magdalena.halkova@cike.sk s predmetom Som váš článok na články. Nezaváhaj, pretože čím skôr sa ozveš, tým skôr ťa môžeme pozvať na pohovor.

Dôležité sú aj podmienky pre absolventskú prax:
- menej ako 26 rokov
- maximálne 2 roky po škole
- minimálne 1 mesiac evidovaný/á na úrade práce
- odbor štúdia marketing alebo jemu príbuzné obory

Ak nespĺňaš podmienky absolventskej praxe, ale si mladý človek po škole a máš záujem podieľať sa na našich projektoch daj nám o sebe vedieť aj tak. Budeme sa tešiť.