Magdaléna Haľková
16.08.2016
2 min

Z našich workshopov vyjdete ako akreditovaní projektoví manažéri

Počas workshopov s Rudolfom Takáčom môžete získať plnohodnotný certifikát projektového manažéra. Ministerstvo školstva, vedy, výskumu a športu SR nám akreditovalo aj sériu workshopov projektového riadenia pre pokročilých.

Už vo februári sme avizovali, že našim prvým vzdelávacím cyklom, ktoré získalo akreditáciu MŠVVaŠ je projektové riadenie pre začiatočníkov. Toto leto sa nám podarilo akreditovať aj naväzujúci cyklus workshopov, ktoré vás pripravia na komplexné riadenie vášho projektu.

Pokiaľ ide o technické znalosti, tak Slovensko patrí podľa Takáča do hornej tretiny krajín v rebríčku vyspelosti v riadení projektov. Medzi silné stránky Slovákov radí tiež dosahovanie „zázrakov na počkanie“. Čiže za veľmi krátky čas dokážeme dodať kvalitné výstupy (v zahraničí by podobný projekt trval možno o polovicu dlhšie a množstvo vykonanej práce by bolo vyššie).

Rudolf Takáč je oboznámený s riadením projektov na takmer všetkých kontinentoch. Jeho bohaté skúsenosti prenáša na účastníkov workshopu a celý cyklus vďaka nemu získava praktický rozmer. 

„Naše programy účastníkom pomáhajú v tom, aby svoje myšlienky dostali do roviny, v ktorej ich môžu začať skutočne realizovať. Aj preto je cyklus projektového riadenia úspešným vzdelávacím programom. Pomáha účastníkom pozerať sa na svoje nápady komplexne a poskytuje praktický návod ako postupovať pri riadení projektu,” hovorí Barbora Spišáková, ktorá je manažérkou vzdelávacích aktivít v Creative Industry Košice.
 
V novembri prebehne aj ďalší akreditovaný program zameraný na základy marketingu pre perspektívne nápady a projekty. Ak by ste radi absolvovali workshopy zamerané na projektové riadenie, tak vás pozývame na ďalší cyklus, ktorý začína už 20. septembra.

Pre bližšie informácie sledujte našu stránku, prihláste sa do newslettera tu, alebo na odber noviniek na našom facebooku. Ak by ste chceli spoznať Rudolfa Takáča bližšie, prečítajte si tento rozhovor.