Magdaléna Haľková
09.03.2016
2 min

Vyhrajte lístok na D&AD festival v Londýne!

Keďže Slovensko nemá zastúpenie na tohtoročnom festivale Design & Art Direction v Londýne, chceme trochu zamiešať štatistikou a vy nám s tým môžete pomôcť. Creative Industry Košice vám prináša možnosť vysúťažiť si až štyri lístky.

D&AD festival je miestom, kde sa stretávajú kreatívne superstars zajtrajška. Po Cannes Lions je cena z D&AD tým najlepším, čo sa dá získať za dizajn a reklamu. Navyše je to jedinečná príležitosť stretnúť sa s uznávanými kreatívcami z celého sveta a nadviazať kontakty. Headlinerom tohtoročného festivalu je napríklad jeden z lídrov britských a medzinárodných dizajnérskych trendov Sir Paul Smiths. Vystúpi aj kreatívna riaditeľka z Bieleho domu Ashleigh Axios, ktorá pripravuje digitálne stratégie či Annie Atkins, hlavná grafická dizajnérka oskarom oceneného filmu Grand Hotel Budapest. Mnoho ďalších mien, z ktorých sa vám možno zatočí hlava nájdete tu
 
Pripravení? Tu sú pravidlá:
- Urobte fotku, grafiku alebo inú statickú vizualizáciu vás, toho ako veľmi chcete ísť do Londýna s nami, alebo prečo by ste práve vy mali dostať lístok a použite v nej naše logo (presskit si môžete stiahnuť tu)
- Súbory vo formáte .jpg alebo .png môžete zasielať do polnoci 15.3.2016, (aj neskôr, ale budete mať menej času na zbieranie lajkov, najneskôr však do polnoci 23.3.) 
- posielajte ich na e-mail: contact@cike.sk s predmetom D&AD festival, alebo nám ju pošlite do správy na facebooku 
- Súťaž bude prebiehať na našom facebookovom profile do poludnia 25.3.
- Autori štyroch príspevkov, ktoré získajú najvyšší počet lajkov na našej stránke dostanú vstupenky na festival 
- Platí, že jeden človek, môže zaslať len jeden príspevok, za ktorý môže dostať jeden lístok
- Čím viac lajkov získate, tým väčšia pravdepodobnosť, že idete na D&AD 
- súťaž je otvorená pre jendotlivcov pohybujúcich sa v kultúrnych alebo kreatívnych odvetviach na Slovensku 
 
Creative Industry Košice nezabezpečuje výdavky na cestu, ubytovanie a stravu, preto uzavrieme výzvu takmer mesiac pred festivalom, nech máte dosť času si tieto potrebné detaily zariadiť.

Tešíme sa na vaše príspevky a držíme palce!