Magdaléna Haľková
01.03.2016
1 min

Študenti: Zažiarte v súťaži o Národnú cenu za komunikačný dizajn a poďte s nami do Novej Iskry

Creative Industry Košice podporuje vychádazjúce talenty. Spojili sme sa s organizátormi Národnej ceny za komunikačný dizajn a víťazovi študentskej kategórie zabezpečíme mesačný pobyt v dizajn inkubátore Nova Iskra v Belehrade.

Súťažná kategória študentský komunikačný dizajn zahŕňa semestrálne alebo záverečné práce v bakalárskom, magisterskom alebo doktorandskom stupni štúdia, ktoré vznikli vo vysokoškolských inštitúciách v SR s vyučovaním komunikačného dizajnu a súvisiacich odborov alebo počas študijnej stáže v zahraničí v súlade s predmetom súťaže. Experimentálny komunikačný dizajn experimentálne projekty v kontexte komunikačného dizajnu v súlade s predmetom súťaže. Celé znenie výzvy a bližšie informácie nájdete tu.

Po prvýkrát v histórii bude súťaž venovaná výlučne hodnoteniu, oceňovaniu a propagácii rôznych oblastí komunikačného dizajnu. Zapojte sa do 13. ročníka súťaže Narodná cena za komunikačný dizajn do 2.3. a aj vy môžete stráviť mesiac na rezidencii v Srbsku.

Súťaž pripravuje Slovenské centrum dizajnu v spolupráci s Ministerstvom kultúry SR a za spoluúčasti Ministerstva hospodárstva SR a Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu SR.