Magdaléna Haľková
12.02.2016
2 min

Plánuj pre úspech - nauč sa vytvoriť dômyselný biznis plán

Proces biznis plánovania je dôležitý predpoklad úspešného naštartovania projektu na začiatku, jeho efektívneho riadenia, účinného vyhodnocovania a rozhodovania v priebehu realizácie. Týmto sa riadi aj Imrich Havriš, ktorý je lektorom vo vzdelávacom programe Creative Industry Košice zameranom na tvorbu biznis plánu.

Každý projekt by mal mať šancu na skvelú štartovaciu pozíciu, a k tomu slúži tvorba profesionálneho biznis plánu. S tým vám na našich workshopoch pomôže Imrich Havriš. Je to skúsený manažér, ktorý pôsobil viac ako 15 rokov vo vrcholových komerčných pozíciách v slovenskom a medzinárodnom biznise so spotrebiteľským tovarom. Podieľal sa priamo na definovaní a realizácii dlhodobých stratégií ako aj krátkodobých biznis plánov vo firmách ako: SABMiller (Šariš, Topvar), Carlsberg Kazachstán, Coca Cola Amatil či EXIsport.


Počas trojhodinového workshopu si prejdete:

  • Potreba a dôležitosť procesu plánovania a zostavenia daných foriem biznis plánov. (20 minút)
  • 4 kroky k jednoduchému biznis plánu. (90 minút)
                - Formulovanie vízie
                - Poznanie súčasnej reality
                - Naplánovanie akčných krokov
                - Zostavenie biznis plánu

  • Vypracovanie mini biznis plánov / ich najdôležitejších častí + ich vyhodnotenie (50 minút)

Príďte sa naučiť čo najviac už 9. marca do Kasární/Kulturpaku. Cena za tento teaser workshop bude 5 eur a neskôr si môžete svoje poznatky prehĺbiť na komplexnej sérii workshopov, ktorá začne koncom apríla. Kliknite tu pre registráciu.