Magdaléna Haľková
04.11.2015
1 min

Key Vault - stavebný kameň módneho projektu // workshop s Kamilou Boudovou

Ste módny dizajnér a zaujíma vás ako zrealizovať podnikateľský zámer a na čo sa sústrediť? Čo urobiť ako prvé? V spolupráci s Košice Fashion Week vás pozývame na jedinečný workshop s Kamilou Boudovou.

Táto popredná česká odborníčka pôsobiaca v Paríži, kde vyučuje Product Development na vysokej škole módneho obchodu MOD´SPE, vás vovedie do dynamiky módneho priemyslu a ponúkne vám pohľad marketingového odborníka s bohatými medzinárodnými skúsenosťami na vašu značku.

Ak aj nie ste módny dizajnér, po workshope sa môžete zúčastniť premietania filmu The True Cost, ktorý sa zameriava na problém dnešného sveta módy. Mená veľkých módnych značiek sa spájajú s manufaktúrami, kde sa pracuje v neľudských podmienkach. Aká je skutočná cena nášho oblečenia a kto ju platí? V prípade záujmu prebehne po premietaní voľná diskusia.

Workshop je zdarma s povinnou registráciou vopred na barbora.spisakova@cike.sk. Začiatok 13.11. o 14:00 v Kasárňach/Kulturparku.

Tento workshop organizujeme v rámci projektu Creative Industry Toolkit 2015, ktorý je spolufinancovaný Ministerstvom kultúry Slovenskej republiky.