Magdaléna Haľková
16.10.2015
3 min

Dostaneme vás na vypredaný Marketing festival do Brna. Máme dva lístky

Aj keď sa Marketing festival v Brne organizuje len od roku 2013, už minulý ročník dokázal, že ide o jeden z najprestížnejších festivalov o digitálnom marketingu v Európe. My vám teraz ponúkame dva lístky - aby ste zažili prednášky, workshopy a networking s ľuďmi v obore nielen z Českej republiky, ale z celého sveta.

Koho môžete na festivale vidieť a stretnúť? Tohto roku bude zostava rečníkov pozostávať výhradne zo zahraničných expertov.

Z najzaujímavejších prednášajúcich vyberáme:  

Larry Kim: Jeho meno nájdete na zozname TOP 10 najvplyvnejších online marketérov magazínu Forbes. Blog PPC Hero ho dokonca označil za najvplyvnejšieho PPC experta planéty. Je tiež CEO spoločnosti Word Stream a vďaka svojmu softvéru na správu AdWords kampaní má exkluzívny prístup k obrovskému množstvu dát. Dobrá správa je, že sa o nich na Marketing Festivale nebude báť prehovoriť.  

Daniel Weisberg: Jeho vystúpenie bude lahôdkou pre všetkých webových analytikov. Daniel totiž v tomto obore patrí medzi najvzdelanejšie osoby na svete. Analytics Advocate z londýnskeho Google si na festival chystá veľmi odbornú prednášku pre skutočných fajnšmekrov.  

Marty Neumeier: Kto môže tvrdiť, že stál pri zrode produktov Apple, Adobe či Hewlett-Packard? Marty Neumeier môže. Za posledných 25 rokov získal ako grafik a textár stovku cien, teraz učí firmy prepájať stratégiu a dizajn služieb. Je autorom svetoznámej biblie The Brand Gap. Jeho ďalšia kniha Zag je jednou zo stovky najlepších obchodných kníh všetkých čias. V Brne odhalí princípy z chystanej novinky The Brand Flip.  

A to zďaleka nie je všetko. Kompletný program nájdete tu.

Nad rámec hlavného programu môžete navštíviť 20 workshopov (jeden z nich bude viesť aj Marty Neumeier) alebo nahliadnuť do desiatich unikátnych prípradových štúdií. Večerný program bude zase bohatý na networking. Organizátori si pripravili aj aplikáciu, ktorá prepojí účastníkov cez ich obľúbené témy či podobné biznis plány. Bude sa v nej dať ľahko spojiť, nie len prostredníctvom profilov na sociálnych sieťach, ale aj súkromnou správou. 

Ste dostatočne navnadení? Ak áno, tak poďte do Brna s Creative Industry Košice! Do súťaže sa môžete zapojiť dvoma spôsobmi:  

- Pošlite nám analýzu našej komunikácie na sociálnych sieťach a návrhy na jej zlepšenie, 
- Pošlite nám návrhy na vylepšenie našej SEO na cike.sk;  

Lístky nebudeme dávať náhodne - z vašich návrhov si vyberieme tie najprínosnejšie. Zasielať ich môžete do konca októbra na contact@cike.sk.