Magdaléna Haľková
25.09.2015
2 min

Povýš talent na biznis - Spoznaj vzdelávacie programy Creative Industry Košice

Vzdelávajte sa v oblasti marketingu, projektového riadenia alebo si zlepšite svoje komunikačné znalosti túto jeseň s Creative Industry Košice.


Špeciálnym hosťom bude len 18ročný Jakub Chudík. Ten strávil v auguste týždeň na MITx Global Enterpreneurship Bootcamp prestížnej Massechussets Institute of Technology (MIT). Čítaj viac tu

Už 6. októbra pripravujeme seminár Marketing 101. Predstaviť ho prídu manažérka marketingu nákupného centra Aupark Košice Petra Juhásová a Gabriel Oprendek, zakladateľ značky jedného z najúspešnejších slovenských ciderov Opre'. Ak už máš nápad či dokonca produkt, na ktorom by si chcel pracovať, tak už teraz sa môžeš prihlásiť cez tento link.

V októbri začne aj cyklus workshopov - Riadenie kreatívnych projektov. Viac o nich povie Rudolf Christopher Takáč, ktorý je skúseným školiteľom certifikačných kurzov projektového riadenia PRINCE2®, PMI®, IPMA®.

Povieme si viac aj o novembrovom workshope s Paulom Bournom, ktorý bude zameraný na prezentačné a komunikačné schopnosti. 

Registruj sa vopred na barbora.spisakova@cike.sk a zabezpeč si tak nielen miesto, ale aj kávu či cider do ruky zadarmo. (registrácia je povinná).

Príďte 1.10. o 17:00 do kaviarne Papa v Kasárňach/Kulturparku.

Tento seminár organizujeme v rámci projektu Creative Industry Toolkit 2015, ktorý je spolufinancovaný Ministerstvom kultúry Slovenskej republiky.