Zrealizuj svoj nápad - workshop s Jozefom Vodičkom
  • Vzdelávanie
  • 20 marec 2015 o 13:00

  • Kasárne/Kulturpark, Kukučínova 2, Košice
Mnoho ľudí má nápad. No od nápadu k činu je častokrát dlhá cesta. 20. marca (piatok) o 13:00 vás pozývame do KASÁRNE/KULTURPARK na workshop vedený Jozefom Vodičkom, ktorý vám napovie, čo táto cesta obnáša. Dozviete sa, kadiaľ vedú kroky k úspešnému start-upu, aké nápady budú úspešné, či je potrebné mať hneď firmu alebo spoluzakladateľa, kde získať tie správne kontakty, partnerov a ako to celé od začiatku financovať.

Z workshopu budete odchádzať s prvým plánom pre realizáciu svojho nápadu, so zoznamom ľudí z okolia, ktorí vám môžu pomôcť, s lepším prehľadom, ako financovať projekt na jeho začiatku a veríme, že i s dobrým pocitom.

To, čomu iní hovoria podnikanie, on nazýva realizovanie nápadov. Jozef Vodička je prototyp proaktívneho Slováka. Už počas vysokej školy mal neustále rozrobených niekoľko aktivít: zakladal študentské portály i profesionálne platformy pre efektívne riešenie problémov v teréne, absolvoval štúdijné pobyty vo Fínsku a Singapúre. Na Slovensku mu prekážal neporiadok, a to sa stalo podnetom pre založenie úspešného start-upu TrashOut - mobilnej aplikácie na lokalizovanie ilegálnych skládok, ktorá v súčasnosti eviduje už 18 000 skládok v 70tich krajinách sveta. Jeho vízia je jednoduchá – vytvoriť udržateľnú planétu. Dodo má vášeň pre osobnostný rozvoj, realizovanie kreatívnych nápadov a mentorovanie šikovných ľudí.

Workshop bude trvať cca 4 hodiny. Svoju účasť na workshope potvrďte mailom na barbora.spisakova@kosice2013.sk.

Tešíme sa na vás!

Tento tréning sa koná v rámci projektu Creative Industry Toolkit, ktorý je spolufinancovaný dotačným systémom Ministerstva Kultúry Slovenskej Republiky.