Vectary Bootcamp - Ace Creative
  • iné
  • 12 október 2016 o 08:30 - 24 november 2016 o 17:00

  • 0/25
  • Kasárne/Kulturpark
Slovenský startup VECTARY umožňuje tvoriť 3D modely vhodné na tlač priamo v prehliadači. Na platforme vectary.com môžeš svoje modely zverejniť a diskutovať s komunitou dizajnérov a tvorcov.

Užívateľské prostredie Vectary je jednoduché a prehľadné - priateľské pre začiatočníkov i profesionálov. S parametrickými modelovacími nástrojmi a pokročilými metódami vyhladzovania vytvoríte profesionálne modely pre 3D tlač rýchlo a jednoducho. 

BNICE n.o. (brand new ideas changing environment) je otvorená platforma profesionálov z oblastí vedy, výskumu, technológií budúcnosti a brandingu. Jej poslaním je podporovať kreatívne projekty s pozitívnym prínosom pre spoločnosť. Jednou z domén organizácie sú aplikácie 3D tlače v rôznych priemyselných oblastiach (biomedicínske inžinierstvo, dizajn, architektúra).

Za asistencie lektora Jána Perneckého (rese arch | VECTARY) získate základy meshového modelovania, spoznáte pokročilé techniky práce vo Vectary a pripravíte si modely na 3D tlač. Okrem toho sa dozviete aj viac o fungovaní 3D tlačiarní a o spôsoboch 3D tlače vďaka lektorovi Marekovi Schnitzerovi z BNICE n.o.

Kedy: 24. 11. 2016, 8:30 - 17:00 
Kde: Kasárne / Kulturpark


Workshop je vhodný pre začiatočníkov aj pokročilých. Prines si vlastný notebook (Windows 7 a novší, MacBook alebo Chrome book) s nainštalovaným prehliadačom Google Chrome a myš.

Registrácia je zadarmo, stačí ak vyplníš tento krátky formulár.

WORKSHOP  BUDE VEDENÝ V ANGLICKOM JAZYKU!

Počet účastníkov je obmedzený.
Prihlásiť sa môžeš do 18. novembra 2016.