Povýš talent na biznis - Spoznaj vzdelávacie programy Creative Industry Košice
  • Vzdelávanie
  • 1 október 2015 o 17:00 - 20:00

  • Kasárne/Kuturpark pavilón Papa, Kukučínova 2
Vzdelávaj sa v oblasti marketingu, projektového riadenia alebo si zlepši svoje komunikačné znalosti túto jeseň s Creative Industry Košice.

Špeciálnym hosťom bude len 18ročný Jakub Chudík. Ten strávil v auguste týždeň na MITx Global Enterpreneurship Bootcamp prestížnej Massechussets Institute of Technology (MIT). Čítaj viac nahttp://cike.sk/sk/novinka/96-jakub-chudik-vycestoval-na-mitx-global-enterpreneurship-bootcamp-prestiznej-massechussets-institut-of-technology-mit

Už 6. októbra pripravujeme seminár Marketing 101. Predstaviť ho prídu manažérka marketingu nákupného centra Aupark Košice Petra Juhásová a Gabriel Oprendek, zakladateľ značky jedného z najúspešnejších slovenských ciderov Opre'. Ak už máš nápad či dokonca produkt, na ktorom by si chcel pracovať, tak už teraz sa môžeš prihlásiť cez:http://bit.ly/1FxOIuQ

V októbri začne aj cyklus workshopov - Riadenie kreatívnych projektov. Viac o nich povie Rudolf Christopher Takáč, ktorý je skúseným školiteľom certifikačných kurzov projektového riadenia PRINCE2®, PMI®, IPMA®.

Povieme si viac aj o novembrovom workshope s Paulom Bournom, ktorý bude zameraný na prezentačné a komunikačné schopnosti. 

Registruj sa vopred na barbora.spisakova@cike.sk a zabezpeč si tak nielen miesto, ale aj kávu či cider do ruky zadarmo. (registrácia je povinná).

Čakáme ťa v kaviarni Papa v Kasárňach/Kulturparku.